Porsche Classic

„I wanted to build cars that were not something to everyone, but meant everything to some.“  Ferry Porsche

Meie Porsches teame, et auto on omaette väärtus. Seda tõestab ka fakt, et pea 70% läbi aegade ehitatud Porsche sõidukitest on endiselt kasutuses. Hoolitseme selle eest, et see nii ka jääks ning nende väärtus ajas kasvaks veelgi. 

Porsche klassikud on oodatud traditsioonilisele Tähesõidule, mis sel aastal saab alguse maalilisest Viljandist. Pargime autod Viljandis vabaduse platsile ning koguneme hommikukohviks ja kergeks eineks Schloss Fellini terrassile. Seejärel liigume ühispildiks taas autode juurde, kohtume linnarahvaga ning alustame sõitu Audrusse Porsche Ringile.  

Tänavune Tähesõit on varasematest veelgi erilisem, kuna samal ajal on Viljandi laululaval vaimuliku laulupeo “Rõõm üle maa” peaproovid (laululava ja Vabaduse plats asuvad kõrvuti). Laulupidu toob piirkonda 101 koori ja paar tuhat lauljat.

Porsche Ringil toimub Porsche Festival, mis toob kokku kõik, keda ühendab Porsche omamise unistus – alates vanadest klassikutest, lõpetades tipptehnoloogiliste võistlus- ja sportautodega.

Osalejateni tuuakse elamusterohke võidusõit, kus võtavad mõõtu meie lähipiirkonna parimad autosportlased. Lisaks on avatud põnevad töötoad, söögi- ja joogi alad, virtuaalvõidusõidu- ja slaalomirajad a palju muud. Mõnusat festivali meeleolu hoiab üleval DJ. Kel soovi, saab ka ise oma autoga rajale.

Porsche Festival on mõeldud ainult Porsche omanikele. Vajalik eelregistreerimine.